Hakkımızda

detaySAT Zayıf akım sistemleri satış, montaj ve sonrasındaki bakım hizmetlerini vermek amacı ile 2004 yılında kurulmuştur. Ana çalışma konularımız Bina Otomasyon Sistemleri, TV yayını dağıtım teknolojileri ve güvenlik sistemleridir. Tamamladığımız projelerle adından söz ettiren firmamız, sektörde 15. yılını kutlamanın gururunu yaşamaktadır. Mühendislik hizmetlerini de sunan firmamız, her çapta sistemi projelendirerek uygulayacak, teknik yeterliliğe sahip kadrosu ile hizmet veriyor. Hayatınızı kolaylaştıracak teknoloji çözümlerini firmamız ayrıcalığı sizlerle buluşturuyoruz. Bakım anlaşmaları ile sistemlerinizin sürekliliğini ve uzun ömürlü olmasını da sağlıyoruz. Kaliteden taviz vermeden, sorunsuz çözümler sunan detaySAT Türkiye’mizin dört bir yanında ve yakın çevremizdeki ülkelerde gerçekleştirdiği projeleri ile, sektörde en iyiler arasında olmanın mücadelesini veriyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz  ?

 

Referans projelerimizle kendini kanıtlanmış, saygın bir firmayız. Biz müşterilerimize profesyonel bakış açısı ve kaliteli ürünler kullanılarak hizmet sunarız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde belirleyerek, doğru teknoloji yatırımları yapmalarını sağlarız. Bu bakış açımız her zaman müşterilerimize para kazandırır. İhtiyaçtan fazlasını veya eksik çözümler sunmayız. İşimizin her aşamasında dürüst ve güvenilir olmak vazgeçilmezimizdir.

Biz müşterilerimiz ile belirlenen zaman çizelgesi içinde işleri tamamlamak için çalışırız. Kaliteden taviz vermeden işleri hızlı ve profesyonelce  tamamlarız. Aynı zamanda detaylara önem veririz ve her şeyi doğru yapıldığından emin olmak için en iyi test ve ölçüm cihazlarını kullanırız.

Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri daima takip eder, en doğru çözümleri sunmanın mücadelesini veririz. 

Zamanında Servis

Uzman Kadro

Güçlü Referanslar

Dürüst
Güvenilir

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Formu doldurun en kısa sürede biz size ulaşalım.

  Keşif ve Projelendirme İçin

  +90 262 324 19 79

  Pazartesi - Cuma / 09:00 - 18:00

  Cumartesi/ 09:00 - 13:30

  Görüşme Başlat
  1
  Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
  Merhaba ! Size nasıl yardımcı olabiliriz ?